Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Gadstrup:
-
-
Katrine B.
Fra Gadstrup
-
Kenneth S.
Fra Gadstrup
VI er eksperter inden for: Flytning handy man service opbevaring og så er kundeservicen helt i ...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Christian P., kasparr P. og Jimmi T. søger hjælp til husopgaver i Gadstrup
-
Svejse et flexrør på et katalysatorrør vw up
Fra Christian P. (Gadstrup)
Jeg har brug for hjælp til at svejse et nyt flexrør på et overskåret katalysatorrør, da jeg ikke ka... -
Nyt tagpap på eksisterende tagpap
Fra kasparr P. (Gadstrup)
jeg skal have lagt nyt tagpap på eksisterende tagpap garage er på 29 m2 taget er faldt hældning A... -
Søren R., Stig B. og Erik M. søger hjælp til haveopgaver i Gadstrup
-
afhøvling af grusvej
Fra Søren R. (Gadstrup)
ca 150 m privat grusvej skal afrettes for huller. bredde ca 2,5-3 meter en del huller 15 cm dybe må... -
Stubfræsning 26 stk
Fra Stig B. (Gadstrup)
Samlet 26 stubbe der skal fræses ned. Langt de fleste af dem ned til 15-20 cm under terræn så der k... -
Reparation af hækkeklipper
Fra Erik M. (Gadstrup)
Texas HT 260 benzin hækkeklipper Starter med det samme, men går ud når den skal til at lave noget
Christian P., Christian P. og Frederikke T. søger hjælp til diverse opgaver i Gadstrup
-
Overskæring af udstødningsrør på lidt plads
Fra Christian P. (Gadstrup)
Jeg er ved at skifte fleksrør på udstødningen på min gamle vw up, men jeg har enormt store kvaler m... -
Autolakering af tre mindre områder
Fra Christian P. (Gadstrup)
Jeg har haft svært ved at ramme den rigtige farve til at reparere tre mindre lakskader på min bil. ... -
Udskiftning af dæk til cykel
Fra Frederikke T. (Gadstrup)
Jeg skal have skiftet 2 dæk på en ældre Castle mandecykel. Jeg har ikke nye dæk liggende, så det ku...